HAKKIMIZDA

Termal Makina Otomasyon verimli çalışmayı esas alarak kullanıcılarına uygun fiyat aralıklarında kaliteli ve teknolojik makineler üreten 1998 yılından bu yana hizmet veren bir kuruluştur.

Cnc alevli ve plazma kesme makinaları konusunda faaliyet gostermekte olan termal otomasyon ayrıca bu makinaların bakım ve servis ihtiyaçlarını en kısa süre içersinde gerçekleştirmek üzere kadromuzu organize ettik. 

Yenilikçi, çağdaş, güvenilir, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda müşteri tarafından kolaylıkla tanınan, tercih edilen ve tüketici odaklı uygulamaları misyon edinmiş dinamik bir ekibiz.

Makine üretiminde düşük işletme ve yatırım maliyeti sağlamanın avantajıyla birlikte, üretim hattı uygulamasına ve otomasyona uygunluğu, sürekli iyileştirilen ve geliştirilen yüksek ve hassas kesme kalitesi ile geniş ve esnek çözümler sunmaya devam ediyor. Makinelerin basit kullanılabilirliği, bilgisayar kontrollü ekipmanlara kadar değişebilen ve dünya standartlarında kabul görmüş ileri üretim teknikleri ile üretilmektedirler.

Bütün bunlara ek olarak 2008 yılında plazma ve oksijen kesme makinaları yenileme ve 2009 yili itibari ile de lazer ve su jeti kesme sistemlerini de imalatina dahil ederek yeni bir vizyona sahip olmuştur.
Termal Makina Haberleri

ithalatını yaptığımız emniyet ventilleri
STOKLARIMIZDA !..

İthalatını yaptığımız
Şalomalar 
STOKLARIMIZDA!...

İthalatını yaptığımız Kesme Ucu (bek)
STOKLARIMIZDA !...

İthalatını yaptığımız
Sensor Connector Unit
STOKLARIMIZDA!...

ithalatını yaptığımız
Promotion Tuş takımları STOKLARIMIZDA...

emniyet ventili
kesme ucu
sensor connection
DSC01346
saloma
Plazma Kesme Makina İmalatı
Oksijen Kesme Makina İmalatı
Su Jeti Kesme Makina İmalatı
Oksijen Kesme Teknik Servis
Plazma Kesme Teknik Servis
Oksijen Kesme Yedek Parça
DSC01343