VİZYONUMUZ ve DEĞERLERİMİZ

Termal Makina ve Otomasyon olarak

Geliştirdigimiz teknik çözümler ve verimlilik prensibi sayesinde , ana işinize odaklanmaniza ve makinalarınızın verimli çalışmasına katkida bulunuyoruz.

Ana degerlerimiz
Müşterilerimize süreklilik ve güvenilirlilik odakli hizmet saglamaktayiz. 2P kuralini benimsemiş bir şirket olarak Professional (Profesyonel Yaklaşim),  Profitable (Müşterimize Karlilik Saglayan) prensipleri ile hareket etmekteyiz.

Şirket Kültürü
Her bir çalişanimiz kendisini Termal Otomasyon'un  bir parçasi olarak düşünmekte ve buna uygun hareket etmektedir. Karşilikli güven ve sonuç odakli bir yaklaşimla çalişip bu degerler sayesinde de sektördeki yerimizi koruyoruz.

Misyonumuz
Iş anlayişimizi profesyonellik prensibine bagli bir temele dayandiriyoruz.Piyasada rekabet güçlerini artirmak isteyen şirketlere makinalarımız ve teknik hizmetimizle özel çözümler üretiyor, ve çalişanlarimizi da kendi kariyer gelişimlerinde destekliyoruz.

Vizyonumuz
Esnek çözümlerimiz sayesinde sektörün gelecegini şekillendirilmesinde rol alıyoruz.Yenilikçi ve geniş kapsamli hizmetlerimizle tüm müşteriler için sürekli katma deger sagliyoruz.
Termal Makina Haberleri

ithalatını yaptığımız emniyet ventilleri
STOKLARIMIZDA !..

İthalatını yaptığımız
Şalomalar 
STOKLARIMIZDA!...

İthalatını yaptığımız Kesme Ucu (bek)
STOKLARIMIZDA !...

İthalatını yaptığımız
Sensor Connector Unit
STOKLARIMIZDA!...

ithalatını yaptığımız
Promotion Tuş takımları STOKLARIMIZDA...

emniyet ventili
kesme ucu
sensor connection
DSC01346
saloma
Plazma Kesme Makina İmalatı
Oksijen Kesme Makina İmalatı
Su Jeti Kesme Makina İmalatı
Oksijen Kesme Teknik Servis
Plazma Kesme Teknik Servis
Oksijen Kesme Yedek Parça
DSC01343